دنیای والت دیزنی، یکی از شگفت انگیزترین دنیاهای خیالی است که شخصیت های بسیار دوست داشتنی و زیبایی دارد. شخصیت هایی که کم و بیش، با داستان هر یک از آنها آشنایی دارید. بی شک سفر به دنیای والت دیزنی، یکی از آرزوهای افرادی است که علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی دارند. از این رو کشور فلوریدا، زیباترین دنیای والت دیزنی را برای تمامی عاشقان آن ایجاد کرده است که شاهکاری از خلاقیت و تخیل در دنیای سرگرمی هستند.
تفریحگاه جهانی والت دیزنی، در ایالت فلوریدا قرار گرفته است. در ادامه هلدینگ هلی ویزا شما را با بخش ها و جاذبه های بینظیر این دنیای خیالی آشنا خواهد ساخت، پس با ما همراه باشید.

تاریخچه تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا

تفریحگاه جهانی والت دیزنی، از جاذبه های گردشگری ایالت فلوریدای آمریکا است که سالانه میلیون ها گردشگر به دنبال بازدید از بخش های مختلف آن هستند. ایده ساخت اولیه چنین تفریحگاه جذابی، توسط والت دیزنی، رئیس و موسس شرکت دیزنی مطرح شد. از آنجایی که والت دیزنی به تجربه موفقی از پارک دیزنی لند در کالیفرنیا دست یافته بود، به دنبال ایجاد یک مقصد مشابه در ساحل شرقی آمریکا بود تا بتواند والت دیزنی را در این منطقه نیز به زیبایی گسترش دهد.
والت دیزنی پس از مطالعه دقیق مکان های مختلف برای احداث تفریحگاه خود، تصیم به ساخت آن در پارک فلوریدا گرفت؛ چرا که دارای زمین های مناسب، اقلیم ملایم و مساحت بزرگ بود. سرانجام زیباترین پارک والت دیزنی در فلوریدا، در تاریخ 1 اکتبر 1971 بازگشایی گردید که دارای بیش از 27000 مساحت است و شامل پارک های تخیلی، فضاهای سبز، رستوران ها، هتل ها و امکانات تفریحی می باشد.
به مرور زمان، والت دیزنی فلوریدا توسعه یافت و بخش های جدید همراه با تجربه های تفریحی بینظیر و متنوع نیز به آن افزوده شدند. تفریحگاه والت دیزنی دارای نمایش ها، سرزمین های تخیلی متعدد، پارک های مختلف، نمایشگاه ها و برنامه های ویژه، تجربه تفریحی منحصربفردی می باشد. وجود تفریحگاه جهانی والت دیزنی نه تنها باعث جذب گردشگران می شود، بلکه بر اقتصاد منطقه نیز تاثیر به سزایی دارد.
در این مجموعه دو پارک آبی، چهار شهربازی، ۲۷ استراحتگاه و زمین های گلف قرار گرفته اند. همچنین مرکزخریدهایی نیز در آن دیده می شوند. جالب است بدانید که حدود 62 هزار نفر در این مجموعه در حال کار هستند.
تفریحگاه والت دیزنی فلوریدا، بخشی از دنیای شگفت انگیز والت دیزنی است که میراث هنری، شخصیت های دیزنی و خلاقیت آنها را در خود جای داده است. درنتیجه میتوان گفت که والت دیزنی، سرشار از ایده های نوآورانه و توسعه مداوم است.

بخش های مختلف تفریحگاه جهانی والت دیزنی فلوریدا

در هنگام بازدید از تفریحگاه جهانی والت دیزنی، میتوانید وارد دنیای تخیل و سحرانگیز آن شوید و از سرزمین های دیدنی آن لذت ببرید که هر یک از آنها دارای جذابیت ها و تجربه های خاصی هستند.

سرزمین فانتزی لند

سرزمین فانتزی لند، سرزمین میکی موس، مینی موس و دیگر دوستان آنها است که می توانید از دنیای زیبای آنها لذت ببرید. خیابان هایی که دارای جذابیت خاصی بوده و فروشگاه هایی که محصولاتی مرتبط با شخصیت های دیزنی دارند. در هنگام بازدید از سرزمین فانتزی لند، از زیبایی آن شگفت زده می شوید.

سرزمین مرجان بنفش

سرزمین مرجان بنفش، سرزمین زیرآب ها با شخصیت های محبوب دیزنی مانند پری ها، جادوگران و تصاویری از معجون های رنگارنگ است که شما را وارد یک دنیای سحرانگیز می کند.

سرزمین کشور آدم کش

سرزمین کشور آدمکش، سرشار از تجربه های ماجراجویی و هیجانی است که داستان های کلاسیک را در خود جای داده است. در سرزمین کشور آدمکش می توانید با شخصیت های ترسناک دیزنی دیدار کنید.

سرزمین تم آدمکش

سرزمین تم آدمکش، مختص فیلم ها و تم های دیزنی است. هری پاتر، آلادین و جناب تاز، از شخصیت های محبوب این سرزمین هستند و تجربه ای جدید از این داستان ها را فراهم می سازند.

پارک های تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا

تفریحگاه والت دیزنی، دارای پارک های مختلفی است که امکان تجربه متنوع از سرگرمی ها و تفریحات مختلف را فراهم می سازد. هر یک از پارک های والت دیزنی، دارای خصوصیات منحصربفردی هستند که داستان های تخیلی جذاب و تجربه های فراوانی را در خود جای داده اند.
پارک ملی کلان: پارک ملی کلان، بر ماجراجویی و اکتشافات جذاب تمرکز دارد. بازدیدکنندگان از این پارک می توانند از مثلث سواری، سفرهای ماجراجویی در آب، کوهنوردی و آب و هوای طبیعی آن لذت ببرند.
• پارک کشور افسون: در این پارک، تخیل و رویا به واقعیت تبدیل می شوند و بازدیدکنندگان در آن می توانند وارد دنیای جادو، جن ها و پری ها شوند و تجربه بینظیری از خلاقیت و شگفتی را به دست آورند.
• پارک آبی تخیلی: پارک آبی تخیلی، یک فرار عالی از گرمای تابستان است. با شنا در استخرهای طبیعی، می توانید به تجربه زیبایی از پارک های آبی دست پیدا کنید.
پارک اکتشاف فضایی: در هنگام بازدید از پارک اکتشاف فضایی، می توانید به سفرهای مجازی فضایی بپردازید و تکنولوژی های پیشرفته و شبیه سازی های واقع گرایانه را تجربه کنید.
پارک دنیای جانوران: در این پارک می توانید به تجربه نزدیکی از جانوران وحشی و نادر بپردازید. در این پارک بازدیدکنندگان می توانند با حیوانات مختلف ارتباط برقرار کنند.
• پارک تم های دیزنی: در این پارک تمامی داستان های کلاسیک به واقعیت پیوسته و می توانید از طریق داستان های آلادین تا دیگر شخصیت های آن، وارد دنیای تخیل و شگفتی ها شوید.
• پارک هالووین: در پارک هالوین، می توانید ترس و هیجان را در کنار هم تجربه کنید. این پارک از ترسناک ترین پارک هایی است که رویاهای شما را به واقعیت مبدل می سازد.

اقامتگاه های تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا

والت دیزنی فلوریدا، یکی از جاذبه های گردشگری این کشور شناخته می شود که سالیانه میلیون ها بازدیدکننده دارد. از این رو هتل ها و اقامتگاه هایی برای سکونت بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده اند. هر یک از اقامتگاه ها و هتل های این منطقه، دارای امکانات بینظیر و خدمات فوق العاده‌ ای هستند؛ به گونه ای که بازدیدکننده با اقامت در آن، به تجربه کاملی از دنیای دیزنی دست پیدا می کند. از جمله هتل ها و اقامتگاه های والت دیزنی فلوریدا، میتوان به مکان های زیر اشاره کرد:
• هتل های لوکس و شاهکار: والت دیزنی دارای هتل های لوکسی است که دارای طراحی زیبا، امکانات رفاهی بینظیر و خدمات فوق العاده ای می باشند. با اقامت در این هتل ها، می توانید تجربه لاکچری و لذت بخشی را به دست آورید.
• هتل های خانوادگی و دوستانه: هتل های خانوادگی و دوستانه، بهترین نوع هتل برای افرادی هستند که با خانواده یا دوستان خود به بازدید از تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا آمده اند. این نوع هتل ها برای گروه های بزرگ و کوچک، امکانات خاصی را مد نظر قرار می دهند و تجربه ای گرم و دوستانه برای بازدیدکنندگان خود به وجود می آورند.
• اقامتگاه های موضوعی: اقامتگاه های موضوعی، از محبوب ترین اقامتگاه های والت دیزنی فلوریدا هستند که دارای طراحی و تزئینات ویژه بوده و با تمامی داستان ها و تم های دیزنی تناسب دارند.
• ویلاها و سوئیت های خصوصی: برای کسانی که علاقه زیادی به حریم خصوصی دارند، بهترین انتخاب سوئیت های خصوصی هستند که دارای امکانات بینظیر با فضاهای بزرگ، خدمات شخصی و اقامتی شخص می باشند.
• اقامتگاه های بودجه ای: اقامتگاه های بودجه ای، بهترین انتخاب برای افرادی هستند که دارای بودجه محدود می باشند. این نوع اقامتگاه ها دارای قیمت های مناسب و امکانات اساسی هستند که بهترین تجربه از والت دیزنی را به دست می دهند. اقامتگاه های بودجه ای برای تمامی سلیقه ها بهترین انتخاب هستند.

نکات مهم در هنگام بازدید از تفریحگاه والت دیزنی

• پیش از سفر برنامه ریزی کنید: بهتر است قبل از سفر به والت دیزنی فلوریدا، برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. قبل از سفر انتخاب کنید که از کدام سرزمین ها و پارک ها بازدید خواهید کرد و در مورد تاریخ ورود و خروج، رزرو هتل و بلیط های ورود اطلاعات لازم را به دست آورید.
• استفاده از نقشه ها و برنامه ها: والت دیزنی فلوریدا دارای نقشه های دقیقی از پارک ها و سرزمین های تخیلی خود است. بهتر است قبل از ورود به هر مکان از تفریحگاه، نقشه ها را به خوبی مطالعه نموده و بهترین مسیر را برای خود انتخاب کنید. برای اطلاع دقیق از برنامه های آن، اپلیکیشن های رسمی دیزنی را نصب نمایید.
• رزرو نوبت ها: برای بازدید از برخی جاذبه های گردشگری والت دیزنی، نیاز به رزرو نوبت دارید تا در صف های طولانی قرار نگیرید.
• استفاده از امکانات ویژه: والت دیزنی برای افرادی با نیازهای خاص، امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است.
• نوشیدن آب و استراحت: بهتر است در روزهای گرم سال، نوشیدن آب را فراموش نکنید و در میانه راه استراحت کنید.
• لباس ها و اقلام شخصی: استفاده از لباس های راحت و مناسب را فراموش نکرده و کرم ضد آفتاب، عینک آفتابی، کلاه و کفش های راحتی را همراه داشته باشید.

سفر به سرزمین والت دیزنی فلوریدا با هلدینگ هلی ویزا

سفر به والت دیزنی و ملاقات با شخصیت های آن، یکی از آرزوهای تمامی افرادی است ک علاقه زیادی برای ورود به دنیای تخیل و سرگرمی دارند. تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا، یکی از زیباترین شهرهای والت دیزنی است که دارای بخش های مختلف و شخصیت های کارتونی مشهور و محبوب است. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که علاقه زیادی به بازدید از والت دیزنی فلوریدا دارید، وارد وبسایت هلدینگ هلی ویزا شده و از این طریق نسبت به اخذ ویزای توریستی خود اقدام کنید.
هلدینگ هلی ویزا یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی و توریستی است که بهترین شرایط و امکانات را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید ویزای توریستی کشور فلوریدا را دریافت کرده و یک سفر عالی و دلپذیر به آن را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و نحوه اخذ ویزای توریستی فلوریدا، با شماره های درج شده در هلدینگ هلی ویزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا در کدام تاریخ بازگشایی شد؟

تفریحگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا در 1 اکتبر 1971 بازگشایی شد.

سرزمین میکی ماوس و مینی ماوس در والت دیزنی فلوریدا مربوط به کدام بخش از این تفریحگاه هستند؟

سرزمین فانتزی لند را میتوان سرزمین میکی ماوس و مینی ماوس در والت دیزنی فلوریدا دانست.

از تفریحات محبوب پارک ملی کلان در تفریحگاه والت دیزنی کدامند؟

مثلث سواری، سفرهای ماجراجویی در آب و کوهنوردی